X-Ray napisał(a):

|
Czyli przyjdzie jakiś nowy dryblas Kuveljic.
|
Przecież Pasieczny jak ognia unika konkretnych wypowiedzi. Im bardziej enigmatyczne, tym lepiej dla końcowego sukcesu.
Akurat wypowiedź o pozycji 6/8 była o tyle prosta, że Gula musiał te pozycję łatać Frydrychem, więc nawet ślepy zauważyłby problem.
Fakt że dodał o "dodawaniu centrymetrow" to na pewno prztyczek w kierunku Zukova i Plewki, którzy nim nie grzeszą.
Ktoś o parametrach powiedzmy Jodłowca/Vrdoljaka (185-190 cm) nie oznacza od razu dryblasa.
Przy wymaganej mobilności środkowych pomocników nie sądzę, by Gula z Pasiecznym ściągnęli nam tu jakiegoś kółka do środka.
Osobną kwestią są inne pozycje, ale tu bez zwolnienia kilku innych kontraktów nikt do nas nie przyjdzie w zimie.