Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 08.11.2021, 16:17
To była taka kopia meczu z Górnikiem. Bardzo słaba pierwsza połowa i sporo szczęścia. Szybki gol w drugiej....i po meczu.
Z plusów - Gula w końcu wybrał(z tego co miał) optymalny skład, nie było dużego kombinowania. W pierwszej połowie to nie pracowało ale też trzeba przyznać żydom, że grali na prawdę nieźle, co zresztą nie było niespodzianką, patrząc na ich i nasze mecze.

Ale się udało, gratulacje za walkę i za wynik. Szczególne gratsy dla Biegańskiego. Gówniarz, co tu mówić, przeskoczył z 2 ligi do Ekstraklasy. Miał średnie wejście, był nerwowy, zaliczył ławę, potem Kieszek mu pomógł.

Derby, stadion prawie full, nerwy a ten spisał się znakomicie. Brawo!
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując