Wyświetl pojedynczy post
dziki
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Różnie bywa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#680
Stary 08.11.2021, 10:46
masada napisał(a):Wyświetl post
Przed zimą zostało:
Jagiellonia - w, Radomiak d, Warta - w, Lubin - w, Nieciecza - d.
Z dziewięciu punktów byłbym bardzo zadowolony.
Poniżej 6 pewnie znowu zacznę psioczyć na Gulę Zwłaszcza w przypadku ewentualnego przerżnięcia z Widzewem
Remis z Jagą, wygrana z Radomiakiem, wygrana z Wartą, remis z Zagłębiem wygrana z Niecieczą. 11 punktów. Tak to widzę.

Optymizm w cenie! ;-)

ps.

Na dobrą sprawę graliśmy w większości z czołówką ligi. Teraz mamy odpowiednio Jagę.(9 miejsce, 18pkt), Radomiak (5 - 22pkt), Wartę (16 - 11pkt), Lubin (12 - 17pkt) i Niecieczę.(13 - 11pkt). Oprócz Radomiaka (który jedzie na typowym debiutanckim sezonie 1ligowca) cała reszta jest w naszym zasięgu (Jaga, Lubin), albo zdecydowanie gorzej punktujący (Warta i Nieciecza). Ich forma też nie jest jakaś zatrważająca. Radomiak ograł Górnika, Łęczną i Pasy, ale wcześniej remisował z Jagą, Niecieczą i przegrywał ze Stalą. Jaga remisowała ze Śląskiem, Radomiakiem i Piastem, dostała w cymbał od Pogoni i wygrała z Zagłębiem (a wcześniej z Lechem, tuż po tym jak dostali w cymbał od Płocka). Lubin przegrał z Lechią, Stalą i Jagą i zremisował z Pasami i Górnikiem. Nieciecza zremisowała z Płockiem, wygrała ze Śląskiem i dostała w cymbał od Lechii i Rakowa. Warta wygrała z Piastem, przegrała z Lechią, Rakowem i Pasami i zremisowała ze Stalą.

Ogólnie cała ta ekipa gra w kratkę, ma nieustabilizowaną formę, czasami trafia dzień konia, ale w większości przypadków po prostu gra na raz-sie-przegra-raz-sie-wygra. Nie odstajemy w żaden sposób, a mam wrażenie, że wręcz możemy zyskać na tym, że dołek już mieliśmy w tym sezonie.
Powód: edyta
Ostatnio edytowane przez dziki : 08.11.2021 o godz. 10:59.
Life is short. Wear your passion!
Odpowiedz cytując