|
Z ciekawości sprawdziłem sobie naszych byłych zawodników, którzy w tym sezonie są jeszcze w innych klubach Ekstraklasy. Poniżej lista, nie jestem pewien czy, zestawiając zespół z takich graczy w tej chwili bylibyśmy w stanie pokonać. To pokazuje też, że potrzeba nam większej stabilizacji w klubie by nie tracić aż tak dużej liczby niezłej jakości graczy na rzecz innych, tym bardziej, że jak widać w większości nie jest to zmiana na lepsze.
Obrona:
Bartkowski, Abramowicz, Stolarski, Pietrzak, Grabowski, Arsenic, Nalepa
Pomoc:
Jean Carlos, Maczynski, Chrapek, Wolski, Kort, Mak,
Atak:
Kolar, Jankowski, Imaz
|