Temat
:
Adrian Gula trenerem Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
617
03.11.2021, 10:06
pepe72
napisał(a):
Tylko jeśli pier.olisz optymistycznie.
Tj. tu Czerepach pier.olił optymistycznie, więc jeśli ma karnet to jest usprawiedliwiony:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2125
Gula to świetny trener i powinien tu zostać na lata.
Jagul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Jagul
Znajdź inne posty napisane przez Jagul