Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#617
Stary 03.11.2021, 10:06
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Tylko jeśli pier.olisz optymistycznie.
Tj. tu Czerepach pier.olił optymistycznie, więc jeśli ma karnet to jest usprawiedliwiony:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2125
Gula to świetny trener i powinien tu zostać na lata.
Odpowiedz cytując