Mixu napisał(a):

|
Co do tematu to zabawne jak sobie człowiek przypomni jak dawniej faktycznie się opisywało szczegóły związane z naszymi piłkarzami, ostatnimi laty jakoś nie bardzo chce się o naszych gwiazdkach zbytnio pisać ani czytać.
|
A o kim tu pisać. Dzisiaj są, a za pół roku połowy z obecnego składu nie będzie. Od jakiegoś czasu ciężko się z kimś utożsamiać.