Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27438
Stary 02.11.2021, 10:26
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Źle odczytałeś moją wypowiedź. Za wszystko co dzieje się w klubie od 3 lat odpowiada trio, pomysł na "Krakowską piłkę" również. Racjonalizacja wydatków jest jak najbardziej mile widziana, ale nie idzie w parze z wynikami sportowymi.
Ja bym był zaskoczony gdyby racjonalizacja wydatków była a my bilibyśmy się o mistrza w tym samym momencie. Jest jak jest i nie ma co obwiniać naszych miłościwie nam panujących, jak niektórzy to robią.

Co do tematu to zabawne jak sobie człowiek przypomni jak dawniej faktycznie się opisywało szczegóły związane z naszymi piłkarzami, ostatnimi laty jakoś nie bardzo chce się o naszych gwiazdkach zbytnio pisać ani czytać.
Odpowiedz cytując