Kurz napisał(a):

|
Źle odczytałeś moją wypowiedź. Za wszystko co dzieje się w klubie od 3 lat odpowiada trio, pomysł na "Krakowską piłkę" również. Racjonalizacja wydatków jest jak najbardziej mile widziana, ale nie idzie w parze z wynikami sportowymi.
|
Ja bym był zaskoczony gdyby racjonalizacja wydatków była a my bilibyśmy się o mistrza w tym samym momencie. Jest jak jest i nie ma co obwiniać naszych miłościwie nam panujących, jak niektórzy to robią.
Co do tematu to zabawne jak sobie człowiek przypomni jak dawniej faktycznie się opisywało szczegóły związane z naszymi piłkarzami, ostatnimi laty jakoś nie bardzo chce się o naszych gwiazdkach zbytnio pisać ani czytać.