Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#580
Stary 01.11.2021, 20:01
Przestańcie już panikować ze spadniemy. Nic takiego nie będzie mieć miejsca! Bo gdzie te łamagi znajda ciepła posadkę za conajmniej 50 tyś
Jak przestali łamagom płacić to nagle się okazało ze potrafią grać w piłkę bo widmo bankructwa oznaczało szukanie nowego pracodawcy wiec trzeba było pokazać ze coś tam się potrafi. Teraz będzie podobnie zajrzy widmo spadku to zaczną klepać wszystkich jak leci bo kontrakty przestaną obowiązywać . Spokojnie spadek nam nie grozi
Ostatnio edytowane przez PAWEŁ : 01.11.2021 o godz. 20:08.
Odpowiedz cytując