Wyświetl pojedynczy post
RAF
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#572
Stary 01.11.2021, 17:04
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
post sprzeczny, do rzeczy które wymieniłeś potrzebny jest nowy trener



obawiam sie czy my nie spadlismy z ligi w momencie pokazania hyballi kto tu rzadzi
Pelna zgoda. Z perspektywy czasu zwolnienie Hyballi, a w szczegolnosci jego sposob, moze okazac sie gwozdziem to naszej ligowej trumny.

Pytanie tylko czy zwalniajac Gule nie powielimy aby tego samego bledu? Wydaje sie ze w ktoryms momencie musimy zatrzymac ten absurd ze zwalnianiem trenerow bo inaczej co pare miesiecy bedziemy miec (mamy) ten sam burdel tylko ze w 1. lidze. Zalozmy ze przyjmiesz nowego trenera i co dalej? Za trzy, cztery miesiace po paru jako takich meczach znow zmiana bo sie pilkarzom nie sposoba to przyslowiowe "wielkanocne" sniadanie?
Ostatnio edytowane przez RAF : 01.11.2021 o godz. 17:09.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
Odpowiedz cytując