Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

post sprzeczny, do rzeczy które wymieniłeś potrzebny jest nowy trener
obawiam sie czy my nie spadlismy z ligi w momencie pokazania hyballi kto tu rzadzi
|
Pelna zgoda. Z perspektywy czasu zwolnienie Hyballi, a w szczegolnosci jego sposob, moze okazac sie gwozdziem to naszej ligowej trumny.
Pytanie tylko czy zwalniajac Gule nie powielimy aby tego samego bledu? Wydaje sie ze w ktoryms momencie musimy zatrzymac ten absurd ze zwalnianiem trenerow bo inaczej co pare miesiecy bedziemy miec (mamy) ten sam burdel tylko ze w 1. lidze. Zalozmy ze przyjmiesz nowego trenera i co dalej? Za trzy, cztery miesiace po paru jako takich meczach znow zmiana bo sie pilkarzom nie sposoba to przyslowiowe "wielkanocne" sniadanie?