|
W mojej ocenie tu nie jest potrzebny nowy trener tylko:
a) wstrzas w druzynie ktory sprawi ze zawodnicy beda uczciwie podchodzic do swoich obowiazkow
b) wzmocnienia na kilku pozycjach
Wyzej wymieniona kolejnosc jest nieprzypadkowa. Po ch.j nam wzmocnienia jak szatnia beda rzadzic zawodnicy a nie trener. Najpilniejsza sprawa jest wyegzekwowanie odpowiedniego podejscia do zawodu. Jezeli tego trio nie zrobi to obawiam sie ze na wiosne spadamy z ligi. Tu juz nie ma zartow.
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|