Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12100
Stary 01.11.2021, 11:02
a nawiązując do meritum tematu

chciałbym się dowiedzieć na czym polega przekonanie że spadek do 1.ligi równa sie bankructwo i wypad z pilki na poziomie centralnym ?

rozumiem że to było zasadne przy długu 80 czy tam 40 milionów , ale skoro zbliżamy sie do jednocyfrowego (zakładając że to prawda) ?
Odpowiedz cytując