|
a nawiązując do meritum tematu
chciałbym się dowiedzieć na czym polega przekonanie że spadek do 1.ligi równa sie bankructwo i wypad z pilki na poziomie centralnym ?
rozumiem że to było zasadne przy długu 80 czy tam 40 milionów , ale skoro zbliżamy sie do jednocyfrowego (zakładając że to prawda) ?
|