Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#546
Stary 31.10.2021, 18:44
czaro napisał(a):Wyświetl post
Może być tak, że trener ma braki w aspektach mentalnych albo przygotowaniu fizycznym, jak piszesz. W innych ligach nie były one tak widoczne, tu i teraz są. Nie wiem co, ale coś wyraźnie w tym małżeństwie Wisła-Gula nie gra. Pytanie, czy winne są krnąbrne dzieci, małżonkowie, stan na koncie itd.
Bo w innych ligach grajki zapieprzanie na boisku traktują jako obowiązek, a nie wymysł chorego psychicznie oszołoma. U nas trzeba ich głaskać, doceniać, poprosić bo inaczej plaża. Więc Gula zgłupiał.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując