Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#537
Stary 31.10.2021, 16:57
czaro napisał(a):Wyświetl post
To jest chyba dobry trener, ale nie na tę dzisiejszą Wisłę. Pogrążamy się w marazmie. Powoli dojrzewam do stwierdzenia, że teoretycznie gorszy trener poradziłby sobie lepiej (bo byłby bardziej elastyczny- mniej pewny swojego, bo rozumiałby ligę itp. itd.).
Kluby naszego pokroju jak Płock czy Lubin nie szukają nic na siłę. Wiedzą, że środek tabeli to max więc biorą sprawdzonych trenerów i zawodników- no Lubin trochę eksperymentuje, ale dlaczego w Płocku Warchoł i Sekulski potrafią strzelać, dlaczego w Łęcznej strzela Śpiączka, my zamiast dać do przodu polskiego toporka, szukamy nie wiadomo kogo za granicami. Beciraj Medved Kliment Sobol i niestety FBF pięciu napastników a udane meczu łącznie całej piątki max na palcach dwóch rąk można zliczyć.
Ciekawe czy jakby zliczyć koszty transferu i utrzymania FBF Klimenta Sobola Hugiego Yeboaha Skvarki Żukowa Savicia Kuveljicia względem Sekulskiego Bilińskiego Śpiączki Cebuli Wdowiaka Wolskiego Praszelika jakby to wypadło ?
P.S Podałem kilku zawodników, którzy byli teraz lub rok temu do wzięcia z 1 ligi ewentualnie ze spadkowicza lub nie mieścili się w składzie lepszej drużyny.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując