|
Nie tak dawno liczyliśmy na miliony za Buksę- przepadło, później za Yeboaha i Starzyńskiego. W przypadku Yeboaha już raczej widać, że milionów nie będzie. Starzyński stara się ale brakuje liczb. Póki co nie ma zawodnika z którego transferu można byłoby część długu spłacić i to całkiem sporą.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|