serek.c2 napisał(a):

|
Po to zatrudniono Pasiecznego, pierwsze jego okienko dopiero przed nami - zobaczymy, co z niego wyniknie.
|
Mam nadzieje ze chociaż 50% wypali to będzie super.
@Drozd
Yeboah to jeździec bez głowy jak DG77, tu cała para idzie w gwizdek.Pisałem to już dużo wcześniej.
Zukow to zawodnik który potrzebuje koło siebie playmerkera. A trzeci w wymienionych jest za krótko. A czy przyszli odcinać kupony? Silniejsza liga Yeboaha zweryfikowała do której nie przychodził jako gwiazda tylko talent wiec nie wiadomo gdzie ma sufit a gdzie podłogę. Wiec przykłady trochę kiepskie. Rozstanie z poprzednim trenejro mało profesjonalne, ale twierdzenie że będzie się to ciągnęło to absurd.