Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 28.10.2021, 07:22
Problemem jest to, że nikt u nas nie ma stabilnej formy. Nie ma nikogo wokół którego moglibyśmy budować zespół. Nie ma nikogo kreatywnego w pomocy, nikogo kto by mógł szarpnąć całą drużyną. Yeboah po paru(chyba) dobrych meczach zrównał się poziomem do reszty. Nowi zawodnicy się zbytnio nie sprawdzają(kolejne takie okienko). Uryge podpisują na 5 lat przecież to jest skandaloza. Nie ma co się oszukiwać, że będziemy lepiej grać i skończymy sezon w górze tabeli, nie rozumiem czemu spora część kibiców po wygraniu z Legią wieszczyła nam puchary. Na ten moment byliśmy, jesteśmy i będziemy ogórami tej ligi. Wygramy z Legia, Cracovia, a przegramy z jakimś Płockiem, Brukbetem.
Odpowiedz cytując