Wyświetl pojedynczy post
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#473
Stary 27.10.2021, 10:28
maxx304 napisał(a):Wyświetl post
Też na to liczę. Dość karuzeli i wariactwa. Nie możemy ciągle gasić pożarów i jechać na prowizorce, bo prędzej czy później i tak to zdechnie. Trzeba ogarnąć szatnię i wprowadzać swój plan.



A Twoim zdaniem powinien zachować się jak Cupiał i wyjebać go zaraz po końcowym gwizdku?
Przegrane derby nie są do przyjęcia. Na pewno nie przez nas, kibiców. Wtedy każdy jest w....iony i chce głowy trenera, zarządu i piłkarzy. Ale co to da? Równie dobrze Gula mógłby przejebać wszystko i spaść, ale pasiastym wjebie ze dwa razy po 5:0 i część kibiców stwierdzi, żeby go zostawić, bo rozumie o co chodzi w grze. To nie ma sensu.
jeżeli przegrane Derby są wypadkiem przy pracy nikt nie żąda głowy trenera. Ale jeżeli porażka następuje w takim tragicznym okresie jak u Nas(może być gorzej bez zwycięstw z Płockiem i Tychami) to jak najbardziej


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując