|
Za przeproszeniem, ale dupcys farmazony.
Spłacenie 20+ mln długów w trzy lata to w kontekście pandemii i jakosci âbiznesuâ w polskiej lidze, zajebisty case biznesowy. Rownolegle działania (stadion, akademia, organizacja pionu sportowego) tym mocniej na to wskazują. Gdzie Ty widzisz układziki? w tym, ze wynik sportowy jest (słusznie) uznawany w tym momencie za drugoplanowy, bo najpewniej w najbliższych miesiącach dopiero wskoczy na listę priorytetów - kiedy nie będzie komornik zaglądał w każda szafę.
Life is short. Wear your passion!
|