Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#444
Stary 26.10.2021, 00:01
No z redukcji dlugow, a z czego innego? Mielismy okolo 40 milionow, teraz jest mniej niz 20. Hipotetycznie wiec zakladajac moglibysmy te 20+ milionow rozjebac na transfery gotowkowe lepszych grajkow. Niestety trzeba bylo kase przeznaczac na co innego, zachowujac przy tym poziom sportowy pozwalajacy na utrzymanie. Nie ma innej drogi poza jakims transferem z klubu za dobry hajs. Nie ma i tyle. Co zrobisz.
Odpowiedz cytując