Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.10.2021, 13:36
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Lepiej zakładać wariant pesymistyczny. 5 wygranych w 7 meczach hmm dotychczas w 12 kolejkach zrobiliśmy 4, a dopiero teraz nas zaczną trapić kontuzje/wykluczenia. Już nawet nie wspomnę o tym jakie są obecnie morale, oraz jak mogą pójść w dół w najbliższych 2 tygodniach.

Stabilizacja dla mnie to miejsca 8-10 oraz brak kompromitacji takich jak sobotnia. A tu mieliśmy już takie dwie w przeciągu miesiąca
Jeszcze 9 punktów do zimy będzie wynikiem ok i jest jak najbardziej realne.
Odpowiedz cytując