Karherop napisał(a):

Lepiej zakładać wariant pesymistyczny. 5 wygranych w 7 meczach hmm dotychczas w 12 kolejkach zrobiliśmy 4, a dopiero teraz nas zaczną trapić kontuzje/wykluczenia. Już nawet nie wspomnę o tym jakie są obecnie morale, oraz jak mogą pójść w dół w najbliższych 2 tygodniach.
Stabilizacja dla mnie to miejsca 8-10 oraz brak kompromitacji takich jak sobotnia. A tu mieliśmy już takie dwie w przeciągu miesiąca
|
Jeszcze 9 punktów do zimy będzie wynikiem ok i jest jak najbardziej realne.