wiesniak842 napisał(a):

Problem w tym, ze on lubi lapac nie tylko za twarz i za kazdym razem wylatuje z kolejnycj klubow za to samo. Za bycie zjebem
|
Jakich kolejnych? Od naszych ....eczek i spedalonych Duńczyków. Na Słowacji do dzisiaj wspominają go jako pozytywnego oszołoma. Tylko że tam jak trzeba było biegać to biegali, a nie płakali.
Nasze kopacze na boisku się szmacą, a jak ktoś im powie, że są szmatami to czują się obrażone.