Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#382
Stary 24.10.2021, 20:29
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Problem w tym, ze on lubi lapac nie tylko za twarz i za kazdym razem wylatuje z kolejnycj klubow za to samo. Za bycie zjebem
Jakich kolejnych? Od naszych ....eczek i spedalonych Duńczyków. Na Słowacji do dzisiaj wspominają go jako pozytywnego oszołoma. Tylko że tam jak trzeba było biegać to biegali, a nie płakali.


Nasze kopacze na boisku się szmacą, a jak ktoś im powie, że są szmatami to czują się obrażone.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując