Drozd napisał(a):

Nie tyrana tylko wymagającego trenera.
Wymagającego i potrafiącego złapać za twarz. Ale taki musi mieć wsparcie klubu bo na bank będzie placz naszych panienek...
|
Problem w tym, ze on lubi lapac nie tylko za twarz i za kazdym razem wylatuje z kolejnycj klubow za to samo. Za bycie zjebem
