|
Ja myśle ze lepsze od rozmowy wychowawczej było by wyluzowanie niezależnie od wyników na koniec sezonu. A po sezonie pożegnanie wszystkich zawodników z pola. Tylko nasuwają się pytania
1 Czy nas stać
2 Czy ten trener to fachowiec
Bo te błędne koło trzeba kiedyś przerwać
|