Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 24.10.2021, 15:50
Ja myśle ze lepsze od rozmowy wychowawczej było by wyluzowanie niezależnie od wyników na koniec sezonu. A po sezonie pożegnanie wszystkich zawodników z pola. Tylko nasuwają się pytania
1 Czy nas stać
2 Czy ten trener to fachowiec

Bo te błędne koło trzeba kiedyś przerwać
Odpowiedz cytując