DeadOrAlive napisał(a):

Co dalej ? Drużyna jest w ogromnym kryzysie, wiele wskazuje na to, ze jest to kryzys wywodzący się bezpośrednio z pewnego buntu w drużynie, bo jak inaczej wytłumaczyć, zachowanie w ciągu tygodnia kilku piłkarzy oraz to bezpośrednio przed meczem ?
.
|
Rozwiń myśl co to za bunt i co to było za zachowane? Kto w tym uczestniczy?
Inaczej uznam to za gadanie dla samego gadania.