Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 24.10.2021, 10:30
Na prawdę rzadko, albo wręcz wcale nie cisnę po kilku niepowodzeniach czy to trenera czy piłkarzy, ale teraz to jest jakiś kur** DRAMAT. Kolejna piątka przyjęta w odstępie kilku tygodni, w dodatku nie widać jakiejkolwiek reakcji boiskowej piłkarzy na te zdarzenia. Po prostu pogodzeni z losem przyjmują kolejne gole. To jest kur** jakieś nieporozumienie.
Odpowiedz cytując