Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#351
Stary 24.10.2021, 09:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak jakiś trener zacznie wskrzeszać w tych leniwych ....ach ducha walki to z miejsca zostanie, wariantem, szaleńcem, łysym gnomem albo brodatym trollem. Może oni wczoraj byli zajechani? Dlaczego nie? Obciążenia mieli za duże albo za małe albo ktoś ich obraził albo krzywo popatrzył. Tylko czekać na płacze w mediach...

Moim zdaniem jest wyjście tylko zarząd musi sobie wyhodować jaja, bo on jest w dużej części odpowiedzialny.

Trzeba przeprosić się z Hyballą, to nasze ....eczki z miejsca postawi do pionu .
Po prostu mecz był za późno a oni już byli zmęczeni, a poza tym kolacja na stole już dawno czekała. Jak będziemy grali wcześniejsza porą to bedą wyniki. Tylko nie za wcześnie bo należy pamiętać o śniadaniu i jajeczku
Odpowiedz cytując