Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 24.10.2021, 09:33
TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Kiko był ganiony ze jedynym pomysłem była piłka na Carlitosa. Teraz naszym pomysłem jest piłka na Forbsa. Gorzej być nie może
No nie wiem. Myślę że Gula nie powiedział ostatniego słowa i 5:0 będziemy wspominać z rozrzewnieniem. Dzisiaj mogli nam przekręcić licznik, zresztą tak jak Amica.
To nie jest przypadek, tylko nie każda drużyna potrafi nasze tragiczne ustawienie w obronie wykorzystać, nawet jeśli tworzą okazje.

Napiszę serio - wolę żeby drużynę prowadził duet Jop-Kmiecik. Przynajmniej są trzeźwi jak układają skład i taktykę do niego.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując