TSWojtas napisał(a):

|
Kiko był ganiony ze jedynym pomysłem była piłka na Carlitosa. Teraz naszym pomysłem jest piłka na Forbsa. Gorzej być nie może
|
No nie wiem. Myślę że Gula nie powiedział ostatniego słowa i 5:0 będziemy wspominać z rozrzewnieniem. Dzisiaj mogli nam przekręcić licznik, zresztą tak jak Amica.
To nie jest przypadek, tylko nie każda drużyna potrafi nasze tragiczne ustawienie w obronie wykorzystać, nawet jeśli tworzą okazje.
Napiszę serio - wolę żeby drużynę prowadził duet Jop-Kmiecik. Przynajmniej są trzeźwi jak układają skład i taktykę do niego.