|
Meczu nie chce mi się komentować , każdy widział to gówno.
Dodam tylko , że w lidze ostatni raz kiedy gola dla Wisły zdobył pomocnik lub napastnik to 29 sierpnia i mecz z Legia, bramka Felicio. Od tamtej pory w lidze strzeliliśmy 3 bramki, wszystkie Frydrych. Tak ma wyglądać nasza gra w ofensywie ? Dwa miesiące bez bramki pomocnika lub napastnika ? To jest k. KOMPROMITACJA.
|