Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 23.10.2021, 21:28
Ok, pewnie będzie tu sporo postów (jak zawsze po porażkach - chętniej się komentuje).

Wyglądaliśmy jak drużyna (ewentualnie zlepek nazwisk) która:
- nie wiedziała z kim dzisiaj gra

- nie wiedziała kto jest najlepszym graczem przeciwnika i kogo wypadałoby pilnować
- skład i taktykę wybierała maszyna losująca

Mam nadzieję że ktoś wstrząśnie trenerem, bo sorry ale urządza on sobie eksperyment na żywym organizmie, takimi meczami po prostu kompromitując nasz klub.

I nie, nie chce jego w********, ale uważam że kolejna porażka 0-5 nie ma prawa się zdarzyć, choćby Gula sam miał wejść na boisko.

Może wprowadźmy zapisy w kontrakcie że w razie porażki wyższej niż 0-5 zawodnicy i sztab nie dostają przez miesiąc pensji? Jak inaczej wymóc szanowanie tego klubu?

Dość uśmiechów, dość gadania o tym że mamy "Grac swoje", bomzaraz się okaże że któryś rywal nas ogra 0-10 i usłyszymy że przynajmniej "nie murowalismy bramki"
Odpowiedz cytując