Mixu napisał(a):

|
Szacunek dla kibiców za mega doping przy tak chujowym wyniku.
|
Serio? Wg mnie to dawno takiej chujni na trybunach nie było. Aż młyn musiał lecieć na dwie strony bo reszta stadionu miała wyjebongo. Powiem szczerze że nie widziałem nigdy czegoś takiego.