Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 23.10.2021, 20:02
Mixu napisał(a):Wyświetl post
Szacunek dla kibiców za mega doping przy tak chujowym wyniku.
Serio? Wg mnie to dawno takiej chujni na trybunach nie było. Aż młyn musiał lecieć na dwie strony bo reszta stadionu miała wyjebongo. Powiem szczerze że nie widziałem nigdy czegoś takiego.
Odpowiedz cytując