Temat: Karta Kibica
Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#568
Stary 20.10.2021, 14:00
nero napisał(a):Wyświetl post
Loguje się na swoje konto bilety.wisla.krakow.pl i kupuje. Potem drukuje PDF i go przykładam do czytnika.
Zawsze miałem kartę kibica moja ostatnia wygasła w styczniu, klub ją podobno przedłużył do sierpnia, ale to też już jest po terminie.
Zastanawiam się po prostu co mi da posiadanie karty? Czy przez to, że jej nie mam coś tracę? Utrudniam sobie życie? Bo kiedyś bez karty nie szło kupić biletu przez neta, ale teraz widzę, że idzie kupić bez posiadania karty.
No i dobrze robisz,przy czym ja myślę,ze ułatwiam sobie życie po swojemu ,mając ten bilet na bity nabity na karcie i bez zbędnego drukowania i noszenia dodatkowego papieru w kieszeni... . Poza tym chyba karta dalej jest niezbędna do zakupu karnetu,te też miałem na nią nabite.

W Twoim przypadku chyba rzeczywiście bez sensu.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując