Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12095
Stary 14.10.2021, 16:31
https://www.goal.pl/ekstraklasa/dawi...kowski-wywiad/

Cytat:
Jak wygląda kwestia długu Wisły?

Cały czas topnieje, choć w różnym tempie. Aktualnie zadłużenie zewnętrzne kształtuje się na poziomie 13,5 mln zł. Gdy zaczynaliśmy wynosiło ponad 40 mln.

Dług systematycznie maleje, ale wciąż jest kulą u nogi. Macie jakieś prognozy, kiedy będzie wynosił zero złotych?

Zobaczymy, co przyniesie rzeczywistość i przyszłość. Mocno przeszkodziła nam pandemia, zawsze podkreślałem, że bardzo istotne jest dla nas to, jak będzie wyglądać sytuacja z udziałem publiczności w meczach. Jeśli będzie utrzymywać się taki stan, jak dziś, jesteśmy w stanie w ciągu dwóch-trzech lat “zamknąć” dług. Ale gdyby znów trzeba było zamykać obiekty lub ograniczać udział kibiców, to znów pojawią się utrudnienia, a my zostaniemy zmuszeni do funkcjonowania w ograniczonych warunkach. Ale i tak mam nadzieję, że wówczas – pewnie w ciągu trzech-czterech lat – udałoby się nam pozbyć długu.
Ostatnio edytowane przez bob85 : 14.10.2021 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując