|
Senior Member
Offline
|
|
https://www.goal.pl/ekstraklasa/dawi...kowski-wywiad/
Cytat:
Jak wygląda kwestia długu Wisły?
Cały czas topnieje, choć w różnym tempie. Aktualnie zadłużenie zewnętrzne kształtuje się na poziomie 13,5 mln zł. Gdy zaczynaliśmy wynosiło ponad 40 mln.
Dług systematycznie maleje, ale wciąż jest kulą u nogi. Macie jakieś prognozy, kiedy będzie wynosił zero złotych?
Zobaczymy, co przyniesie rzeczywistość i przyszłość. Mocno przeszkodziła nam pandemia, zawsze podkreślałem, że bardzo istotne jest dla nas to, jak będzie wyglądać sytuacja z udziałem publiczności w meczach. Jeśli będzie utrzymywać się taki stan, jak dziś, jesteśmy w stanie w ciągu dwóch-trzech lat âzamknąćâ dług. Ale gdyby znów trzeba było zamykać obiekty lub ograniczać udział kibiców, to znów pojawią się utrudnienia, a my zostaniemy zmuszeni do funkcjonowania w ograniczonych warunkach. Ale i tak mam nadzieję, że wówczas â pewnie w ciągu trzech-czterech lat â udałoby się nam pozbyć długu.
|
Ostatnio edytowane przez bob85 : 14.10.2021 o godz. 16:33.
|
|