|
Savic kontuzja a tu taka cisza.. oficjalnie 4-6 tyg przerwy.. nieoficjalne znając nasz sztab koło pół roku, czyli prawdopodobnie koniec przygody Savicia z Wisłą
btw nie zdziwie się jak pójdzie do takiej Jagielloni i odpali.. no i tradycyjnie jebnie nam bramkę w meczu
|