|
Ogólnie oczy krwawiły widząc grę Klimenta Sobola czy FBF . póki gospodarze mieli siły to nie mogliśmy zrobić nic. Frydrych na DP fajny mecz. Szot całkiem ciekawie, biegał w obie strony no i dokładne wrzutki. Może z prawej strony obrony w meczu z Górnikiem nie będzie tak źle.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|