Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7318
Stary 10.10.2021, 09:28
Ogólnie oczy krwawiły widząc grę Klimenta Sobola czy FBF . póki gospodarze mieli siły to nie mogliśmy zrobić nic. Frydrych na DP fajny mecz. Szot całkiem ciekawie, biegał w obie strony no i dokładne wrzutki. Może z prawej strony obrony w meczu z Górnikiem nie będzie tak źle.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując