|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#123

07.10.2021, 10:47
|
ciastek88 napisał(a): 
Na tą chwilę mam 3 powody do optymizmu :
1. Górnik Łęczna
2. Bruk Bet Nieciecza
3. Warta Poznań
Nic innego do głowy nie przychodzi
|
Jeszcze Wisła Płock
|
|