|
Panowie, problem z Gulą nie jest taki, że gra to samo niezależnie od przeciwnika. Nie byłby to duży kłopot, po prostu od czasu do czasu przegrywalibyśmy mecz na poziomie taktyki.
Problem jest gorszy: Gula dobrał nam styl, do którego nasi piłkarze się nie nadają. Zatem my w każdym meczu mamy niedopasowaną taktykę, bo przede wszystkim ona jest niedopasowana do możliwości NASZYCH piłkarzy.
Zwracam Wam też uwagę na jeden fakt statystyczny: zobaczcie sobie z historii Eklapy, gdzie trafiają ekipy, które przez 3-4 lata bronią się przed spadkiem. Podpowiadam: na koniec spierd***ą się z ligi. I teraz policzcie, ktory to sezon, kiedy to my balansujemy na linie.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|