MMTS napisał(a):

|
Dzięki. Wreszcie zwięzłe logiczne podsumowanie, a nie tylko emocjonalne przerzucanie się swoimi racjami. W pełni się zgadzam mimo wszelkich wad i niepowodzeń obecnego zespołu i stylu gry.
|
Kolega ma chyba problem ze zrozumieniem. Większości krytykujących chodzi o to aby styl gry dopasowywać do aktualnego przeciwnika i jego dyspozycji. My natomiast, jak takie blondynki gramy to samo i się dziwimy ze nie wychodzi. Pokarz mi zespół w Europie który niezależnie od przeciwnika gra to samo. Kolejna sprawa to upychanie na sile zawodników do wyjściowej 11. No tak się nie da. Tzn da ale efekty widzimy.