Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.10.2021, 13:56
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Jesteśmy ciągle obciążeni przeszłością Wielkiej Wisły. Gula nie jest pierwszym trenerem po Cupiale, który gra bardzo ofensywnie. To o wiele trudniejsze niż wyczyny Stali Mielec, biorąc pod uwagę ceny i deficyt zawodników ofensywnych. Oczywiście byłoby efektywniej i łatwiej zbudować drużynę w stylu większości teamów ekstraklasy, sprowadzając do klubu piłkarzy o innych cechach, ale o ile pamięć mnie nie myli nikt w samym klubie (nie tylko trenerzy) przez większość ostatnich 6-7 lat nie chciał skonstruować takiego tworu. Zawsze pojawiały się teksty o Krakowskiej Piłce, Wiślackim DNA... Zawsze staraliśmy się dominować, posiadać piłkę i atakować, nawet, jeśli nie przemawiały za tym żadne argumenty sportowe.
i w dalszym ciągu argumenty sportowe nie przemawiają. czas więc już na zmianę taktyki. lepiej brzydko wygrać/zremisować niż ładnie przegrać. teraz mecz za 6 pkt z Górnikiem, potem Śląsk który nam wybitnie nie leży.W tych meczach za wszelką cenę trzeba minimum 4pkt zrobić.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując