AgresywnyChomik napisał(a):

|
Napisane super ale pod wzgledem suchych liczb to jak ma sie ten najlepszy start do lat poprzednich?
|
Stolar - 11 punktów po 8 kolejkach i ciągle 11 punktów w 18 kolejce (zostało jeszcze 8 kolejek, żeby pobić ten rekord)
Skowronek - 11 punktów po 12 kolejkach i ciągle 11 w 13 kolejce.
Obecnie - 11 punktów po 7 kolejkach i ciągle 11 po 10 kolejkach
Jakby nie patrzeć najlepszy start pod wodzą naszej trójcy. Pierwszy sezon Stolara był lepszy, ale to były jeszcze czasy Sarapaty.
Bardzo cenię naszych nowych właścicieli za racjonalizacje wydatków, ale nie da się ukryć, że odbija się to na poziomie sportowym.