Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#250
Stary 04.10.2021, 14:22
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak będziemy na miejscu spadkowym to zacznie się dostosowywać. I mówię to bez ironii.

Do pucharowego miejsca mamy 8 pkt straty, a nad bezpieczna strefa 4 pkt przewagi.

Nie powiem, żebym był spokojny. Dwa sezony z rzędu nauczyły że hasło "Wisła Kraków kandydatem do spadku, to już nie s-f."
Dostosować się trzeba będzie już w najbliższym meczu z Górnikiem. Zagramy bez paru ludzi a to nasz bezpośredni rywal w walce o środek tabeli. Już na ten mecz warto zmienić taktykę nawet stawiając autobus w polu karnym.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując