Karherop napisał(a):

Jak będziemy na miejscu spadkowym to zacznie się dostosowywać. I mówię to bez ironii.
Do pucharowego miejsca mamy 8 pkt straty, a nad bezpieczna strefa 4 pkt przewagi.
Nie powiem, żebym był spokojny. Dwa sezony z rzędu nauczyły że hasło "Wisła Kraków kandydatem do spadku, to już nie s-f."
|
Dostosować się trzeba będzie już w najbliższym meczu z Górnikiem. Zagramy bez paru ludzi a to nasz bezpośredni rywal w walce o środek tabeli. Już na ten mecz warto zmienić taktykę nawet stawiając autobus w polu karnym.