|
Zaczynam pomału żałować, że Felicio jednak nie odszedł do Chin, bo może zarząd miał w jego miejsce przygotowanego konkretnego napastnika tylko potrzebna była kasa za sprzedaż FBF.
Mamy z przodu Felicio, który czasami się przepchnie, czasami coś strzeli
Mamy Klimenta, który potrzebuje zdecydowanie jakiegoś partnera za plecami do szybkiej gry.
Sobol... hmm
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|