Wyświetl pojedynczy post
bob85
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12094
Stary 03.10.2021, 13:45
https://gol24.pl/wisla-krakow-odkryl...ch/ar/13862604 - stan na poczatek 2019

https://dziennikpolski24.pl/ts-wisla...ar/c2-15426195 - poczatek 2021

Nie 30 tylko wychodziloby 20, za lata 19 i 20. Biorac pod uwage drugi artykul to jest szansa ze w 2022 bedzie ponizej 10 baniek zadluzenia do podmiotow zewnetrznych.

Edit: dobra jeblem sie, cos mi sie kojarzylo ze jest mniej wiecej 40/40 zadluzenie a wiecej jest do TS/TF.
Ostatnio edytowane przez bob85 : 03.10.2021 o godz. 13:52.
Odpowiedz cytując