https://gol24.pl/wisla-krakow-odkryl...ch/ar/13862604 - stan na poczatek 2019
https://dziennikpolski24.pl/ts-wisla...ar/c2-15426195 - poczatek 2021
Nie 30 tylko wychodziloby 20, za lata 19 i 20. Biorac pod uwage drugi artykul to jest szansa ze w 2022 bedzie ponizej 10 baniek zadluzenia do podmiotow zewnetrznych.
Edit: dobra jeblem sie, cos mi sie kojarzylo ze jest mniej wiecej 40/40 zadluzenie a wiecej jest do TS/TF.