za ciekawy wątek aby zginął w meczówce
bob85 napisał(a):

|
Mecz meczem, kazdy widzial. Tu trzeba dalej stabilizacji a nie wyp1erdalamy goscia po rundzie, jak dobrze pamietam to nawet za Wdowczyka bylo 7x w p1zde czy cos bliskiego, Pomijajac ze 3 rok z rzedu bedziemy sie pewnie bic o utrzymanie, moze cos lepiej nie da sie nie zauwayzyc ze 'trio splaca' jakies 10 baniek dlugu rocznie. Nie da sie polaczyc tego razem z wynikiem sportowym
|
są jakieś dane , raporty , fakty które to potwierdzają ?
jaki w takim razie jest stan zadłużenia skoro spłacili już wg Ciebie 30 milionów ( w jakiej walucie ?)