Heero napisał(a):

|
Tyle mówią założenia, a jak jest naprawdę widzieliśmy dzisiaj. Powinna zostać utrzymana decyzja sędziego z boiska.
|
czasy sie troche zmienily - i to nie czasy .... z barcelony gdzie gwiazdeczki lezaly na powiew potu przeciwnika i byly karne na AAŁŁŁŁŁAAA - zadnego karnego nie bylo i tyle , uspokujcie sie, trzeba wziasc na klate ze nasz murzyn po prostu nie mial innej koncepcji sportowej niz naciaganie i oszustwo