Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23092
Stary 30.09.2021, 16:53
szkoda, ze nie udało się powalczyć o Nalepe.. za darmo po dobrych 2 sezonach.. wg mnie na nasze warunki byłby fajnym uzupełnieniem do środka pola i można byłoby Ashrafa przesunac wyżej
Odpowiedz cytując