|
Priorytetem na zimę jest pozbycie się w jakiś sposób Buchalika, Mehremicia, Kuveljića, Savicia. Nie sądzę że jakieś pieniądze za nich możemy otrzymać, ale zejście z tych kontraktów to powinien być nasz cel. Za ten pieniądze powinno starczyć na kogoś konkretnego na pozycję nr. 10. Marzy się Imaz ale to pewnie i tak nierealne jest.
|