Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#133
Stary 29.09.2021, 18:18
Priorytetem na zimę jest pozbycie się w jakiś sposób Buchalika, Mehremicia, Kuveljića, Savicia. Nie sądzę że jakieś pieniądze za nich możemy otrzymać, ale zejście z tych kontraktów to powinien być nasz cel. Za ten pieniądze powinno starczyć na kogoś konkretnego na pozycję nr. 10. Marzy się Imaz ale to pewnie i tak nierealne jest.
Odpowiedz cytując