Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#220
Stary 29.09.2021, 12:34
Drozd napisał(a):Wyświetl post
No właśnie to jest pytanie. DLACZEGO WTEDY SIE DAŁO, A TERAZ SIE NIE DA? Gula ich zajechał tak jak Hyballa, czy znowu jakiś kwas? Czy zwyczajnie to banda leniwych minimalistów...
Czy nadzwyczajnie graliśmy tylko z zespołami lepszymi od nas?

Jedna wygrana nad wyżej notowanym zespołem nie sprawia że będzie tak zawsze.

Lech, Pogoń, Lechia to aktualnie top 4 ligi.

Radziłbym też sprawdzić ile wpadek miał taki Runjaic z Pogonią. Choćby przytaczając porażkę z ostatnią w tabeli Wisła (2019 rok) czy wiosna 2021 z 13 drużyna ligi.

Nie przeszkodziło to im jednak cały czas być w ligowej czołówce, czego mozemy im pozazdrościć.
Odpowiedz cytując