Drozd napisał(a):

|
No właśnie to jest pytanie. DLACZEGO WTEDY SIE DAŁO, A TERAZ SIE NIE DA? Gula ich zajechał tak jak Hyballa, czy znowu jakiś kwas? Czy zwyczajnie to banda leniwych minimalistów...
|
Czy nadzwyczajnie graliśmy tylko z zespołami lepszymi od nas?
Jedna wygrana nad wyżej notowanym zespołem nie sprawia że będzie tak zawsze.
Lech, Pogoń, Lechia to aktualnie top 4 ligi.
Radziłbym też sprawdzić ile wpadek miał taki Runjaic z Pogonią. Choćby przytaczając porażkę z ostatnią w tabeli Wisła (2019 rok) czy wiosna 2021 z 13 drużyna ligi.
Nie przeszkodziło to im jednak cały czas być w ligowej czołówce, czego mozemy im pozazdrościć.