Armin napisał(a):

|
Jeśli z Piastem będzie porażka po meczu bez walki będę za tym by trener opuścił ten klub. Po tej kolejce będzie przerwa reprezentacyjna akurat by poszukać innego trenera. Drużyna, mimo że wzmocniona nie rokuje. Gra stała się przewidywalna, łatwa do rozczytania.
|
Czyli 4 tygodnie temu można było wygrać z Legią i gra rokowała a po tak krótkim czasie wszystko zaorać?
Dobrze że w klubie mają więcej oleju w głowie