Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#128
Stary 29.09.2021, 11:04
Zamiast snuć jakieś teorie i wylewać żale polecam tym najbardziej sfrustrowanym po porażce wyluzować a tym którzy już szukają airbnb w Madrycie na mecz z Realem za rok, po każdej wygranej z łęczną czy stalą, przyłożyć lodu do głowy.

Wygrała z nami drużyna w której Runjaic siedzi od 2017 r. Wyprzedziła nas w tabeli sąsiadka która również od 2017 r. nie zwalnia Probierza. To już nawet nawet Filipiak się nauczył nie wywalać trenerów na zbity pysk po gorszych kilku spotkaniach/rundzie czy nawet sezonie, a eksperci z forum dalej nie mogą pojąć



Nikt z ekipy zarządczej wam nie obiecywał gruszek na wierzbie na ten sezon, Królewski na tt repostuje swój wpis sprzed sezonu co kolejkę, w którym pisze wyraźnie, że realne jest miejsce w środku tabeli. Dajcie temu Guli popracować, zaliczyć kilka okienek, zebrać zespół i gra będzie się kleić, z każdą rundą powinno być coraz lepiej. Chłop nie jest Tadeuszem Pawłowskim czy Frankiem Smudą, żeby się obawiać, że nie ma pojęcia co robi i pali jana przez całą karierę.
Odpowiedz cytując