Cytat:
|
Pogoń założyła nam czapkę grając absolutne minimum.
|
Ale oni tak właśnie grają najczęściej. Niby nic nie grają wielkiego, ale dobrze się ustawiają, dobrze blokują i NIESTETY mają efekty.
Co do reszty posta to trudno polemizować po kaszanie jaką widzieliśmy wszyscy.
Wracamy na ziemię. Z rywalami z naszej półki (miejsca 10-16) po prostu musimy wygrywać u siebie, minimum remisować na wyjazdach i będzie utrzymanie. Z tymi lepszymi to tylko czasem nam mecz wyjdzie.
Budujemy dalej.